Przejdź do głównej zawartości

Posty

Polecany post

Hello dreams !

O założeniu bloga myślałam już od bardzo dawna, ale nie byłam na to gotowa, wiem z czym wiążę się to co teraz robię, wiem, że nie będzie łatwo. Kilka lat temu razem z kuzynką założyłyśmy blog którego prowadziłyśmy starannie do czasu kiedy dowiedziały się o nim nasze "koleżanki", które regularnie śledziły go zatruwając nam równocześnie życie swoimi komentarzami i wiadomościami hejtując, obrażając, poniżając. Nie byłyśmy w stanie sobie z tym poradzić, nasz blog zaczęłyśmy coraz bardziej zaniedbywać, posty pojawiały się od "wielkiego dzwonu".  Z dnia na dzień  nasza pewność siebie spadała, a chęć robienia tego co kochamy przyćmił strach przed tym, co jeszcze możemy przeczytać na swój temat, do czego jeszcze mogą posunąć się ludzie których nie znamy oraz Ci których znamy bardzo dobrze pod przykrywką "anonimowości". Podjęłyśmy decyzję zawieszenia bloga. Po upływie kilku lat postanowiłam jednak wziąć marzenia w swoje ręce jakkolwiek to brzmi i założyć własnego …
Najnowsze posty

From the mother's wardrobe | Vintage Stories

Była już koszula mojej mamy z przed około dwudziestu lat, a dziś pokażę wam torebkę z szafy mamy, która mnie naprawdę urzekła, jest trochę zniszczona, widać, że nie jest nowa, ale nie ma się co dziwić ma dobrych paręnaście lat  !
Przy okazji pokażę wam dwa zestawy w bardzo wiosenny piękny dzień, odważyłam się ubrać wiosenną kurtkę i buty, jednak szybko stwierdziłam, że zimowe dodatki zdecydowanie lepiej się sprawdzą, mimo, że w sercu już wiosna postawiłam na zimowy look :D  Bazą stylizacji jest kombinezon w kwiaty, który już mogliście zobaczyć na blogu, ciemnie kryjące rajstopy. W "zimowej" wersji: czarne botki i szara kurteczka z kapturem. Mój "kożuszek" chciałam wam pokazać już dawno, ale nie było okazji, żeby zrobić zdjęcia, musiała przyjść "wiosna"xD W "wiosennej" odsłonie: czarna "bomberka" i czółenka na niskim obcasie. Torebka mamy jest  uwieńczeniem obu stylizacji. 

Review instagram | February

Nie bywam tu regularnie, niestety. Nie dodaje postów tak często jakbym tego chciała, ale przynajmniej w kwestii co miesięcznego podsumowania mojego instagramowego "życia" jestem konsekwentna i dziś dodaje już 6 "review" ! co oznacza, że założyłam bloga 6 miesięcy temu  !
Jak ten czas szybko leci ... :D  Zapraszam na krótki  research mojego insta :)


 Dla mnie luty to dużo książek, wyprzedaże, Walentynki i... premierowe wydanie Polskiego Vogue . Jak setki tysięcy dziewczyn i ja postanowiłam go mieć, ba nawet prenumerować ! Czy warto ? Po pierwszym numerze mam mieszane uczucia, czekam cierpliwie na kolejne, a co Wy myślicie o naszym Polski Vogue  ?

TOP lista | Polskich blogów I | part two

Kolejna moja TOP lista i kolejne inspirujące blogi. Tym razem druga część polskich blogów, które lubię czytać i oglądać. Dziś stwierdziłam, że nie będę się rozpisywać, a dodam więcej pięknych zdjęć. Niżej podaje linki i odsyłam do poczytania blogów dziewczyn.
TOP 1
Kasi Tusk - Makelifeeasier
TOP 2 Karolina Ościk - CAJMEL